שרותי ניקיון

דף הבית / שרותי ניקיון

ניקיון ואחזקת מבנים ומשרדים

תחת המונח שירותי ניקיון מסתתר עולם שלם של שירותים שמטרתם היא שמירה על איכות החיים שהורגלנו בה, שירותי ניקיון כוללים ניקיון ואחזקת מבנים ומשרדים, ניקיון בתים משותפים ופתרונות ניקיון מיוחדים, חברת מיקי שירותי ניקיון ואחזקה מתמחה במתן שירותים אלו. בנוסף לזאת, חברתנו מספקת את השרותים הבאים:

newclean

ניקיון ואחזקת מבנים ומשרדים - מדי יום מתמודדים בעלי עסקים ומפעלים עם השאלה כיצד לשמור על סביבת עבודה נקייה והיגיינית לעובדיהם. כל משרד מציב דרישות ניקיון שונות, הדרישה העיקרית נוגעת למועד במהלך היום בו אמורה להתבצע עבודת הניקיון, משרדים רבים מעדיפים לרכז את עבודת הניקיון בשעות הערב בעוד שאחרים יעדיפו להחזיק עובד ניקיון לאורך כל שעות היום. ניקיון מבנים ומשרדים כולל ניקיון חדרי ישיבות, אולמות תצוגה, חדרי קבלה, חדרי דיונים, מטבחונים, שירותים ואזורים ציבוריים. מלאכת הניקיון נעשית בעזרת מכשירי ניקיון משוכללים וחומרים כימיים המותאמים לאופי הלכלוך במקום, ראוי לציין שכל החומרים שבהם נעשה שימוש מאושרים על ידי משרד הבריאות וידידותיים לסביבה. מלאכת הניקיון כוללת שטיפת רצפות, פוליש רצפות, הסרת אבק, ניקיון מזהמים שונים, פינוי אשפה, שאיבת שטיחים וניקוי חלונות.
כאשר מדובר בעבודת ניקיון למבנה חדש או מבנה אחרי שיפוץ כוללים שירותי הניקיון הסרת כתמים, ניקוי פנלים, חידוש רצפות וחידוש משטחים.
צוות העובדים של חברת מיקי שירותי ניקיון ואחזקה מתמחים בשירותי ניקיון מתקדמים, צוות העובדים עובר הדרכות תקופתיות, הכשרות וקורסים בנושא שימוש בציוד ניקיון ושמירה על איכות הסביבה, החברה מעניקה שירותי ניקיון בעזרת סנפלינג לטיפול במקומות מיוחדים.

ניקיון בתים משותפים - המגורים בבניין מגורים משותף יוצרים מחלוקות רבות בין דיירי הבניין, אחת המחלוקות החריפות היא סביב שאלה ניקיון ותחזוקת הבניין. כל אחד מאתנו שהתגורר אי פעם בבניין משותף יודע ששאלת ניקיון המבנה אינה נמצאת בראש מעייניהם של כל הדיירים כך שאם הבחנו בלכלוך על הרצפה הנטייה תהיה להשאיר אותו במקומו עד שדייר אחר יסלק אותו. נורמה זו מחייבת את שכירתה של חברת ניקיון, החברה תטפל בכל בעיה הקשורה לניקיון באותה הרמה בה אתם שומרים על ניקיון ביתכם.
עבודות הניקיון בבניין מגורים משותף כוללות ניקיון של האזורים החיצוניים של המבנה, ניקיון של לובי הבניין, ניקיון חדרי המדרגות, ניקיון חדרי האשפה, ניקיון המעלית וניקיון אזורים נוספים כגון חדר כושר, בריכה חדר אוכל וכל שירות אחר.
שכירת שירותיה של חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מבטיחים ניקיון ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל בשוק, צוות העובדים של החברה יספק את כל דרישות הלקוח תוך מתן שירות איכותי שאינו מתפשר על שום פרט.

ניקיון בתים משותפים

פתרונות ניקיון מיוחדים - אחת לתקופת זמן אנו נדרשים למצוא פתרונות ניקיון למקרים מיוחדים שאין ביכולתנו לתת להם מענה, מקרים אלו הם חלונות הממוקמים בגובה רב, רצפות ומשטחים שניזוקו בצורה משמעותית, מבנים חדשים או כאלו אחרי שיפוץ הזקוקים לניקיון ראשוני יסודי וניקיון חומרים כימיים תעשייתיים.
חברת מיקי שירותי ניקיון מתמחה במתן פתרונות ניקיון מיוחדים, צוות החברה המנוסה בשילוב טכנולוגיה מתקדמת מסוגלים לתת מענה איכותי לכל מקרה מאתגר ככל שיהיה.newclean1
התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי ניקיון ואחזקה ותגלו כיצד הסביבה שבה אתם חיים הופכת לנקייה ויפה יותר.

התנהלות יומיומית

אחת הבעיות הלוגיסטיות הגדולות ביותר שייצר אורח החיים המודרני היא הררי האשפה והזבל אותם אנו מייצרים מדי יום, אם נבחן את התנהלותנו היומית החל מהיציאה מהבית דרך שהייה במקום העבודה ושוב אל הבית נגלה שאנו משאירים אחרינו פסולת רבה, השאלה הנשאלת היא כיצד אנו מצליחים לשמור על סביבה נקייה, התשובה היא חברות הניקיון הפועלות שוק.
שמירה על ניקיון הסביבה בה אנו נמצאים הינו תנאי הכרחי בשמירה על איכות חיינו ותנאי מחייב לשמירה על בריאותינו, בכדי לעמוד במשימה צצו להם בשנים האחרונות עסקים רבים המציעים שירותי ניקיון מקצועיים, עסקים אלו מספקים שירותי תחזוקה וניקיון מקיפים לבניני מגורים, שירותי ניקיון למפעלים ומוסדות, טיפול פוליש ווקס לרצפות, חידוש משטחי עץ ומשטחים סינטטיים, שירותי גינון ושירותי הדברה.

פתרונות ניקיון

חברת מיקי שירותי ניקיון מעניקה ללקוחותיה חבילת פתרונות ניקיון שתבטיח שמירה על אורח חיים רגיל, צוות מקצועי ידאג לכל פעולות הניקיון הנדרשות החל משטיפה במים ועד לניקיון בעזרת כימיקלים שונים, הידע והכלים בהם מחזיקים עובדי החברה מאפשר להם להתמודד בהצלחה עם כל אי ניקיון הנקרא בדרכם, החברה מציעה את שירותיה לתושבי חיפה, הקריות והצפון.

logoמעוניינים בשירותי ניקיון? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.