ניקיון חלונות

דף הבית / שרותי ניקיון / ניקיון חלונות

צוות מקצועי לניקוי חלונות

מדי יום אנו מביטים דרכם אל העולם הגדול, כאשר אנו מעוניינים במעט פרטיות אנו פשוט סוגרים אותם, לעיתים הם נרטבים מטיפות הגשם ולעיתים הם מסנוורים אותנו באור חזק, אנו תמיד שואפים לשמור עליהם נקיים ומצוחצחים אפילו כאשר דרכי הגישה אליהם מאתגרים במיוחד, לחלונות חלק חשוב ומרכזי בשגרת חיינו.window
ניקיון חלונות הוא מטלה קבועה אליה אנו נדרשים מעת לעת, כאשר מדובר בחלונות ביתנו הרי שאין לנו כל בעיה לנקותם אך כאשר מדובר במשרד בו אנו עובדים או בחלון ראווה של חנויות בקניון הרי שמשימת הניקיון הופכת לקשה יותר, הפתרון הטוב ביותר הוא שכירת שירותיה של חברת ניקיון המתמחה בניקיון חלונות.

סוגי ניקוי חלונות

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מציעה לקהל הרחב שירותי ניקיון חלונות מתקדמים, החברה מתמחה בניקיון של:

  • חלונות ראווה של בתי עסק 
  • ניקיון חלונות בבתים פרטיים 
  • ניקיון חלונות בבניינים גבוהים בעזרת ציוד סנפלינג מיוחד 
  • ניקיון חלונות שדרכי הגישה אליהם אינם פשוטים 

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם העוזר לה להתמודד עם ניקיון החלונות בהצלחה, החברה מתמחה בניקיון כל סוגי החלונות ובכל גודל חלון אפשרי, לרשות החברה ניסיון רב שנים בניקיון חלונות קטנים ועד חלונות ראווה הנפרסים על מספר מטרים רבועים.
חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון הינה חברת הניקיון המובילה בצפון, החברה מציעה לבעלי עסקים ופרטיים מגוון חבילות ניקיון חלונות, כל החבילות מציעות ניקיון איכותי ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן למצוא בשוק.

שמירה על הניקיון

שמירה על ניקיון החלונות בביתנו או במקום עבודתנו הינו תנאי הכרחי בשמירה על שגרת יומנו, חלון מלוכלך ימנע מאתנו מלהביט דרכו ויתרה מכך ימנע מאור השמש לחדור דרכו, המצב נהיה חמור בהרבה כאשר מדובר בחלונות ראווה.

חלונות ראווה

חלונות הראווה מילאו תפקיד חשוב לאורך ההיסטוריה בהציגם את היצע החנות בפני העוברים והשבים, לאורך השנים הלכו וגדלו העסקים ואיתם גם חלונות הראווה, לא עוד חלונות ראווה קטנים בגודל של מטרים רבועים בודדים אלא חלונות זכוכית ענקיים בגובה של מספר מטרים. מגמה זו אילצה את בעלי החנויות להתמודד עם בעיית ניקוים של החלונות, אם בעבר הספיק סמרטוט ומגב לניקוי החלון הרי שגודל חלון הראווה המודרני מחייב שימוש בציוד ניקיון מיוחד.

סל פתרונות רחב

ניקוי חלונות בחיפה, בקריות ובאזור הצפון הינו תחום מומחיותה של חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון, החברה מציעה לבעלי עסקים ופרטיים ניקוי חלונות מקצועי. לא משנה מהו גודלו של החלון שברשותכם, החברה מחזיקה סל פתרונות ניקוי תוך שימוש בציוד מתקדם וכוח אדם מקצועי.

logoזקוקים לעבודת ניקיון חלונות? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

פרטי יצירת קשר

שדרות ההסתדרות 47, לב המפרץ חיפה.

077-5013122
077-5013713

בין לקוחותינו

קרא/כתוב חוות דעת על מיקי ניקיון

מיקי ניקיון בגוגל +

מיקי ניקיון בפייסבוק