ניקיון מכללות

דף הבית / שרותי ניקיון / ניקיון מכללות

ניקיון מקצועי למכללות – האווירה הנכונה והנעימה

ישנן לא מעט מכללות באזור הצפון, ובעיקר בחיפה והקריות. חלקן נחשבות לגדולות מאד, ואחרות קטנות. כדי להציע לסטודנטים, הלוקחים בהן חלק, את האווירה הנכונה ובעיקר את הסביבה הנקייה והנעימה, חשוב לשמור על ניקיונן של מכללות אלו ולהקפיד לעשות זאת באופן קבוע. חברות שונות מציעות את שירותי הניקיון שלהן, המיועדים במיוחד למכללות כאלו.window שירותי הניקיון כוללים פתרונות מסוגים שונים, לרבות גינון במידת הצורך ותחזוקה שוטפת של המקום.

מענה מושלם

חברת מיקי שירותי ניקיון מציעה מענה נקודתי ואפשרות ליהנות מהמרחב הנקי, הנוח והנעים.
בחברה יש צוות של עובדים בעל ניסיון רב בתחום, ובעיקר עם מסירות וזמינות גבוהה. החברה פועלת בתחום זה תקופה ארוכה ועושה שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה. היא מציעה שירות ברמה גבוהה מאד וכמובן פתרונות העוזרים לשמור על איכות הסביבה, מצד אחד וגם על התחושה הנעימה שבמקום. המענה המהיר לכל מכללה, התוצאות המצוינות לאחר ביצוע השירות וכמובן גם המחיר, שהוא ללא תחרות, כל אלה הופכים את מיקי שירותי ניקיון לחברה המתאימה לבצע זאת.

logoמתעניינים בניקיון מכללות? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

פרטי יצירת קשר

שדרות ההסתדרות 47, לב המפרץ חיפה.

077-5013122
077-5013713

בין לקוחותינו

קרא/כתוב חוות דעת על מיקי ניקיון

מיקי ניקיון בגוגל +

מיקי ניקיון בפייסבוק