ניקיון משרדים אחר הצהריים

דף הבית / שרותי ניקיון / ניקיון משרדים אחר הצהריים

ניקיון משרדים אחרי צהריים

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מספקת מענה מקצועי ומקיף לכל צרכי ניקיון המשרד שלכם, בהתאמה אישית מלאה ולאחר תכנון תוכנית עבודה מסודרת ומפורטת. ניתן להזמין שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים או בשעות הבוקר, ולרוב מחירם זול יותר בהשוואה לניקיון המשרד לאחר שעות הפעילות הרגילות.

ניקיוןניקיון משרדים בשעות הבוקר או אחר הצהריים מתבצע כאשר העובדים נמצאים עדיין במשרד, אך צוות הניקיון פועל במיומנות גבוהה על מנת שלא להפריע להם בעבודתם השוטפת. כך, עובדי המשרד והלקוחות המגיעים לבקר בו נהנים ממשרד מצוחצח ונקי כל היום, כמו גם מאווירה נעימה ומרגיעה.

צוותי ניקיון מקצועיים

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מציעה צוותי ניקיון מקצועיים ומנוסים. בראש כל צוות עומד מפקח המוודא את איכות הניקיון, ומעניק שירות אדיב לשביעות רצונם המלאה של עובדי המשרד.

שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים כוללים בין היתר ניקוי המטבחון, שטיפת כלים, ניקוי והברקת משטחי עבודה ושירותים, ריקון פחים, ניקוי חדר הישיבות, ניקיון יסודי של סביבות העבודה, וכל שירות אחר בהתאם לצרכי הלקוח ותוכנית הניקיון.

logoמעוניינים בשירותי ניקיון? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

פרטי יצירת קשר

שדרות ההסתדרות 47, לב המפרץ חיפה.

077-5013122
077-5013713

בין לקוחותינו

קרא/כתוב חוות דעת על מיקי ניקיון

מיקי ניקיון בגוגל +

מיקי ניקיון בפייסבוק