ניקיון משרדים בשעות הערב

דף הבית / שרותי ניקיון / ניקיון משרדים בשעות הערב

ניקיון משרדים בשעות הערב

חשוב לשמור על משרד נקי והיגייני, לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי ניקיון משרדים בשעות הערב, לאחר שהעובדים סיימו את מלאכתם ושבו לביתם. את המשרד יש לנקות מדי יום או לפחות פעם בשבוע, בהתאם לצרכי ומאפייני הלקוח, ובהתאמה מלאה לתוכנית העבודה הנקבעת מראש.

ניקיוןחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה ומתמחה בין היתר גם בניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר, בשעות הערב או בכל שעה אחרת המתאימה ללקוח.

סביבת עבודה נוחה

שירות ניקיון משרדים בשעות הערב מאפשר לעובדים ולמנהלי החברה להגיע בבוקר למחרת למשרד נקי ומצוחצח, ולהתחיל את עבודתם בנעימים.

שירותי ניקיון כוללים לרוב ריקון פחי אשפה, שטיפת רצפות והברקת משטחים, ניקוי חדרי נוחיות ומטבחון, שאיבת אבק, ניקוי חלונות, ניקוי והברקת שולחנות וסביבות עבודה, ועוד. יש לציין כי חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מציעה גם ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח, כלומר, אין צורך להמתין עד להגעת צוות הניקיון של החברה. בסיום הניקיון הצוות נועל את המשרד ומכבה את כל האורות.

logoמעוניינים בשירותי ניקיון? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

פרטי יצירת קשר

שדרות ההסתדרות 47, לב המפרץ חיפה.

077-5013122
077-5013713

בין לקוחותינו

קרא/כתוב חוות דעת על מיקי ניקיון

מיקי ניקיון בגוגל +

מיקי ניקיון בפייסבוק