ניקיון משרדים גדולים וקטנים

דף הבית / שרותי ניקיון / ניקיון משרדים גדולים וקטנים

ניקיון משרדים בכל גודל

עגלת ניקיוןשירות ניקיון למשרד יש להתאים לפי פרמטרים רבים כגון גודל המשרד, מספר העובדים, מספר הלקוחות המבקרים בממוצע מדי יום במשרד, סוג הפעילות המתבצעת במקום, כמות הפסולת והלכלוך המצטברת במשרד, רמת הניקיון הנדרשת, תקציב, ועוד. חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מציעה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר המלווה ביחס אדיב ואישי.

כל לקוח זוכה לייעוץ ולהתאמת תוכנית ניקיון בהתאמה מלאה למאפייני המשרד וצרכיו הייחודיים של הלקוח. חשוב לציין כי ניקיון משרדים גדולים וניקיון משרדים קטנים דורש היערכות שונה ומענה מקצועי אחר. במשרד גדול יש עובדים רבים לכן כמות הפסולת שיש לפנות גדולה יותר וגם רמת הלכלוך, לרוב, גבוהה יותר, ולכן יש לנקות את המשרד בתכיפות גבוהה.

נציג מקצועי מטעם חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון יגיע אליכם למשרד על מנת לייעץ ולהמליץ על השירות הנדרש והמתאים ביותר עבורכם. משרדים גדולים נהוג לנקות על בסיס יומיומי או לפחות פעמיים בשבוע, ואילו משרד קטן ניתן לנקות גם פעם בשבוע כדי לשמור על היגיינה וניקיון הנשמר לאורך זמן.

logoמעוניינים בשירותי ניקיון? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

פרטי יצירת קשר

שדרות ההסתדרות 47, לב המפרץ חיפה.

077-5013122
077-5013713

בין לקוחותינו

קרא/כתוב חוות דעת על מיקי ניקיון

מיקי ניקיון בגוגל +

מיקי ניקיון בפייסבוק