ניקיון חדרי עבודה מבוקרי אקלים

מחפשים שירותי ניקיון למשרד או לעסק שלכם?

אלמנט מפריד

הרגלי ניקיון חדרי עבודה המוכרים לנו הקובעים שננקה את ביתנו או סביבתנו אחת לתקופה שונים בצורה ניכרת מדרישות הניקיון הנהוגות בתעשייה, מספר גדול של תהליכים חייב להתבצע בתנאי ניקיון מקסימליים המושגים בדרך כלל בעבודה בחדר נקי.
חדר נקי הוא הכינוי שניתן לחדר עבודה מבוקר אקלים, בחדרים אלו רמת הלכלוך, חלקיקי האבק והמזהמים השונים צריכה לשאוף לאפס, בחדרים נקיים מתבצעת ביקורת יומית שמטרתה לוודא שאכן החדר עומד בתקני הניקיון המחמירים שהוזכרו.
ניקיון חדרי עבודה נקיים היא משימה מורכבת הדורשת ציוד מיוחד וכוח אדם מיומן, ניקוי חדרים נקיים כולל בתוכו ניקיון מעבדות מחקר, סילוק חלקיקי לכלוך מהאוויר בעזרת מערכת סינון חלקיקים ייעודית, ניקוי קירות, ניקוי מקלחות חירום וניקוי חפצים וציוד לפני הכניסה לחדר הנקי.

מתמחים במתן שירותי ניקיון

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מתמחה במתן שירותי ניקיון חדרי עבודה, החברה עושה שימוש בציוד ניקיון מיוחד הבודק בכל רגע נתון את כמות הלכלוך באוויר החדר, ניקיון חדרים נקיים נעשה בהתאמה למפרט ודרישות הלקוח.
ניקיון יסודי מתבקש גם לאחר שיפוץ מבנה או טרם מעבר למבנה חדש, מבנה לאחר שיפוץ דורש מלאכת ניקיון יסודית הכוללת ניקוי רצפות, ניקוי שאריות וכתמי צבע, ניקוי פנלים, ניקוי חלונות, פינוי פסולת וכל פעולת ניקיון נדרשת.
כחלק ממצוינות בשירות מעניקה חברת מיקי שירותי ניקיון ואחזקה שירותי ניקיון ותחזוקה בגובה, החברה מעסיקה צוות עובדים המוסמכים לעבודה בגבהים, עובדים אלו מצוידים במערכות סנפלינג מיוחדות המאפשרות להם להסיר לכלוך גם מהמקומות הקשים ביותר.

ניקיון חדרי עבודה נקיים

כל אחד שהתנסה בעבודה בתעשייה נתקל בחדרים לבנים המחייבים לבישת חלוקים סטריליים בכניסה אליהם, חדרים אלו נקראים חדרים נקיים שכן תנאי הסביבה אותם מספק החדר מבוקרים בצורה מלאה, בעזרת לחיצת כפתור ניתן לקבוע את הטמפרטורה, הלחות והלחץ שישרור בחדר. חדרים נקיים נפוצים בכל תעשייה הדורשת עבודה בתנאי סביבה מבוקרים, השאלה הנשאלת מי אחראי על ניקיונו של החדר הנקי.
בשונה מפעולות הניקיון המוכרות לנו מהבית ניקיון חדרי עבודה דורש ידע וציוד מיוחד, אם נבחן את הדרך שבה אנו מנקים את ביתנו נגלה שברוב המקרים אנו בעצם מעבירים לכלוך ממקום אחד למשנהו, פעולה שכזו אסורה בניקוי חדרים נקיים שכן כל אבק מעל לרמה המותרת מסכן את איכות העבודה הנעשית בחדר.
בדומה לחדרים הנקיים כך גם מעבדות מחקר, המעבדות דורשות ניקיון תמידי שכן עבודה בסביבה מסודרת ונקייה מעלה את סיכויי ההצלחה של העבודה המתבצעת במקום.

המומחיות שלנו

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מתמחה בניקוי חדרים נקיים, מעבדות ושאר סביבות עבודה מבוקרות, בין לקוחות החברה נמנים עשרות מוסדות הנהנים מחדר נקי המתוחזק ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק, החברה פועלת בהתאמה לסטנדרטים והתקנים הנהוגים בתעשיית הניקיון. חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מאמינה כי המשאב האנושי הוא לב ליבה של החברה וככזה יש לטפח את העובדים בעזרת הדרכות והשתלמויות בנושאי ניקיון.
השילוב בן כוח אדם מיומן, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים והנהלה העושה את כל הדרוש לספק ללקוחותיה רק את הטוב ביותר מבטיח שאכן תקבלו את הטוב ביותר.

מעוניינים בשירותי ניקיון לחדרים נקיים? התקשרו עוד היום לחברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון והתאימו את חבילת הניקיון המתאימה לכם! חייגו עכשיו: 077-501-3122, או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר שלנו.

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו ;)

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.