ניקיון למוסדות

מחפשים שירותי ניקיון למשרד או לעסק שלכם?

אלמנט מפריד

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת ניקיון למוסדות?

מוסדות הם ארגונים בעלי מוניטין גבוה, ששמם הולך לפניהם. על מנת לשמור על המוניטין הגבוה של המוסד, חשוב מאוד לטפח גם את הנראות והניקיון של המוסד. מוסד נקי ומצוחצח משדר חוזק ועוצמה, וניקיון מוסדות יוצר אווירה נעימה, הן לעובדי המוסד והן עבור האנשים שנכנסים בשעריו. אם אתם מנהלים מוסד, בין אם מדובר במוסד חינוכי, מוסד ציבורי או מוסד רפואי, חשוב שתבחרו היטב את החברה המספקת שירותי ניקיון. לפניכם טיפים לבחירת חברת הניקיון.

חשבו מהם הצרכים שלכם

נסו להבין לאילו בדיוק שירותי ניקיון אתם זקוקים. מהו היקף ניקיון המוסדות הדרוש? כמה עובדי ניקיון צריך, לכמה שעות, ובאילו ימים? האם יש לכם דרישות מיוחדות לגבי ניקיון המוסדות? האם אתם זקוקים לניקוי חלונות בגובה רב? לפני תחילת העבודה, מומלץ מאוד לבדוק עם חברת ניקיון המוסדות האם היא תוכל לספק את הצרכים שלכם.

בדקו המלצות

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, ולכן מומלץ מאוד לברר המלצות וחוות דעת על חברות ניקיון מוסדות. בקשו מהחברה שתספק לכם רשימת לקוחות, ובררו עם הלקוחות מהי מידת שביעות הרצון שלהם מחברת הניקיון. האם הם קיבלו שירות יעיל? האם עבודת הניקיון התבצעה כראוי והאם הם ממליצים לכם לשכור את שירותי חברת ניקיון המוסדות?

ניסיון עשיר בשירותי ניקיון מוסדות

חשוב לדעת שניקוי בתים אינו דומה כלל לניקיון מוסדות. בניקיון מוסדות על עובדי הניקיון לשים דגש רב יותר על שמירה של ציוד רגיש הנמצא במוסד, יש צורך לנקות את המוסד מחוץ לשעות הפעילות שלו על מנת שלא להפריע לבאי המוסד ולעובדים, וישנם אתגרים אחרים הכרוכים בניקיון מוסדות ששונים מהאתגרים של ניקיון הבית. לכן, מומלץ לבחור בחברה המנוסה ומתמחה בניקיון מוסדות, ועדיף כזו שעבדה בעבר עם מוסדות מהענף שאליו משתייך המוסד שלכם.

עובדים קבועים

מומלץ לבחור בחברת ניקיון מוסדות המספקת עובדי ניקיון קבועים שאינם מתחלפים לעיתים קרובות. כך תוכלו לוודא שעובדי הניקיון מכירים את המוסד שאתם מנהלים, יודעים מהם הצרכים והדרישות שלכם, ואתם יכולים לסמוך על עובדי חברת ניקיון המוסדות שיבצעו עבודת ניקיון טובה.

אנו בחברת הניקיון ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי אחזקה וניקיון״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון מוסדות. מאחורינו ניסיון רב בניקוי מוסדות החשובים בישראל, כמו הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ומגוון מכללות, בתי חולים כגון המרכז הרפואי תל אביב ע״ש סוראסקי (איכילוב), בתי ספר כמו רשת החינוך ״עתיד״ וגני ילדים. אנו מספקים שירותי ניקיון למוסדות לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר במחיר הנוח ביותר. לצד שירותי ניקיון מוסדות, אנו בחברת ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי אחזקה וניקיון״ מספקים שירותי ניקיון משרדים, שירותי אחזקת משרדים ושירותי כוח אדם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לתת לכם מענה ושירות מהיר ויעיל.

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו ;)

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.