ניקיון משרדים

"עוצמה חברת ניקיון" מספקת שירותי ניקיון משרדים למגוון רחב של לקוחות, שירותי ניקיון למשרדים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים, החברה מספקת חומרי ניקוי איכותיים ושירותי ניקיון משרדים כולל החל משנת 2008.

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו 😉

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

תוכן העניינים

ניקיון משרדים זה עוצמה ניקיון

מחפשים חברת ניקיון משרדים מומלצת בצפון? עוצמה ניקיון מספקת כבר למעלה מעשור שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים בצפון ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים, רוצים שגם המשרד שלכם יהיה נקי ומצוחצח? הצטרפו אלינו ולמועדון לקוחותינו המרוצים. למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר לשירותי ניקיון משרדים התקשרו עכשיו לטלפון 04-8833992 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

היתרונות של עוצמה חברת ניקיון בצפון

משרדים בצפון הארץ

ניקיון משרדים זה עוצמה ניקיון

עוצמה ניקיון מספקת את כל שירותי הניקיון למשרדי, תוך מתן שירות מקצועי, אדיב, אמין ואיכותי, ובמחיר משתלם. עוצמה ניקיון מאמינה בשקיפות מלאה ובדאגה ורווחה לעובדים כולל קבלת כל התנאים, לחברה יש ניסיון רב ולקוחות ממליצים רבים בתחום ניקיון משרדים.

ניקיון משרדים זה אחד מהדברים שחשוב לשים לב אליהם. משרד נקי ומצוחצח מותיר רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והמבקרים. בנוסף, הניקיון במקום יוצר אווירה נינוחה ונעימה עבור העובדים שלכם. בבואכם לבחור חברת ניקיון, חשוב שתבחנו מהם השירותים שהחברה מעניקה ומה כולל כל שירות. חברת ניקיון מומלצת היא חברה שמספקת את השירותים הבאים:

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים?

ממש כמו שאתם שומרים שביתכם יהיה נקי ומסודר, כך עליכם גם להקפיד על ניקיון המשרד שלכם. סביבת עבודה נקייה משפיעה מאוד על ניהול עסק מצליח – היא יוצרת רושם חיובי בקרב לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים, ותורמת לכך שהעובדים שלכם יהיו שמחים, בריאים ויעילים. ישנו מגוון חברות ניקיון משרדים ברחבי הארץ, והבחירה בחברת ניקיון למשרד שתדאג למשרד שלכם צריכה להתקבל בכובד ראש. הנה לפניכם כמה מהדברים שכדאי לשים לב אליהם בעת בחירת חברה לניקיון משרדים.

ניקיון משרדים בשעות פעילות גמישות

בדרך כלל ניקיון משרדים מתבצע בשעות שבהן המשרד ריק יחסית מעובדים. זאת בשביל להימנע מהפרעה לעובדים של החברה, ועל מנת לאפשר לעובדי הניקיון לבצע את עבודתם בצורה יעילה. כך למשל, ניקיון משרדים מצריך בין היתר שאיבה של שטיחים, וכאשר המשרד פעיל באופן מלא, חברת הניקיון תתקשה לעשות זאת. לכן, מומלץ לבחור בחברת ניקיון משרדים שמבצעת עבודות ניקיון בשעות גמישות – ניקיון משרדים מוקדם בבוקר, ניקיון משרדים אחר הצהריים או ניקיון משרדים בערב.

ניקיון למשרדים גדולים וקטנים בחיפה- עוצמה ניקיון

פיקוח צמוד לכל אתר

אחת הדרכים להבטיח שעבודת ניקיון המשרד שלכם תתבצע לשביעות רצונכם תוך שמירה על רכושכם (כמו מחשבים למשל), היא באמצעות פיקוח צמוד. כדאי לבחור בחברת ניקיון משרדים המספקת פקחים מטעמה, שתפקידם לפקח על עובדי הניקיון ועל טיב העבודה. על המפקחים להיות בקשר שוטף עמכם ולעדכן אתכם בביצוע עבודת הניקיון. כך תוכלו להיות בראש שקט שניקיון המשרד מתבצע על הצד הטוב ביותר.

עובדים מקצועיים לניקיון משרדים

חשוב מאוד לבדוק שהחברה לניקיון משרדים מעסיקה עובדים מקצועיים, מנוסים שנבחרו בקפידה וללא דופי. בנוסף, יש לוודא שהחברה מחזיקה ברישיון מעסיק מטעם משרד התמ״ת (משרד הכלכלה והתעשייה), ושחברת הניקיון כפופה לנהלי משרד התמ״ת. כלומר, שבעלי חברת הניקיון מעסיקים כוח אדם בהתאם לחוק ודואגים לזכויות הסוציאליות של העובדים כמו שכר מינימום, תשלום ימי הבראה, קרן פנסיה, שעות נוספות וימי מחלה.

תמונה של משרדים נקיים בצפון

עובדים קבועים לכל משרד

עדיף לבחור חברת ניקיון שעובדיה הם עובדים קבועים ושאינם מתחלפים לעיתים קרובות. יש יתרונות רבים בעובדים שידאגו לניקיון המשרד שלכם באופן קבוע: הם מכירים היטב את חללי המשרד שלכם, את הצרכים שלכם ואת מגבלות המקום, ויתאימו את עבודת הניקיון בהתאם לדרישותיכם.

שמירה על ציוד רגיש

כמעט בכל משרד ישנו ציוד רגיש כמו מחשבים, טלפונים, מסכים ועוד. בנוסף, בחלק מהמשרדים ישנם משטחים רגישים כמו שיש ופרקט. על מנת לשמור ולהגן על הציוד והרכוש שלכם, יש לוודא כי חברת ניקיון המשרדים פועלת בשיטות ניקיון מתקדמות שאינן פוגעות בציוד רגיש, ושעובדי החברה משתמשים בחומרי ניקוי שאינם מהווים סכנה לגרימת נזק לציוד שלכם.
עובד ניקיון של חברה בצפון

תנאי תשלום נוחים

כבעלי עסק, אתם בוודאי מתמודדים עם הוצאות רבות כגון משכורות, שכר דירה, ארנונה, חשמל, מים ופרסום העסק שלכם. השכרת שירותי ניקיון למשרדים היא הוצאה נוספת שעלולה להכביד על התקציב שלכם. לכן, כדאי לבחור בחברת ניקיון משרדים שתדאג לכם לתנאי תשלום נוחים, כמו פריסה לתשלומים. בנוסף, בדקו עם חברת הניקיון אם היא מספקת חשבונית מוכרת לצורכי מס עליה תוכלו להזדכות בסוף שנת המס.

פירוט עבודות לפי דרישת הלקוח

חברת ניקיון משרדים טובה, היא חברה שמפרטת לכם בדיוק מה כוללת עבודת הניקיון. במסגרת פירוט העבודות, החברה תעדכן אתכם באילו ימים היא תבצע את עבודות הניקוי השונות כמו ריקון פחים, ניקוי שירותים, ניקוי חלונות, שאיבת אבק, ניקוי מטבח, ניקוי מקרר ומיקרוגל, ניקוי מדרגות, ניקוי מעלית, ניקוי מבואות כניסה ועוד. כך תוכלו לוודא שכל עבודות הניקיון שהחברה הבטיחה לבצע אכן התבצעו.

שאלות לחברת ניקיון משרדים בצפון

צוות עובדי הניקיון יכול לעבוד בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד, בשעות הפעילות של המשרד או בשעות הערב לאחר סיום שעות הפעילות. הבחירה תלויה ברצון הלקוח.

שאלה חשובה מאד, אבל קצת קשה להיכנס למספרים בלי הבנה של הצרכים שלכם. מחיר ניקיון משרדים משתנה בהתאם לגודל המשרד, שעות הניקיון, מספר העובדים, ותלוי בתדירות, רמת הניקיון, ומקצועיות העובדים וכו'
עוצמה מספקת שירותי ניקיון במחיר הגון ולא פחות חשוב ניקיון איכותי ומקצועי. 
אנו ממליצים לקבל הצעת מחיר מכמה חברות ניקיון שונות ולקבל החלטה חכמה.

פירוט עבודות הוא מעין רשימה של כל מטלות הניקיון שאותן החברה מבטיחה לבצע. על המטלות להיות מסודרות לפי שעות וימים. כך ניתן לוודא שכל מטלות הניקיון בוצעו.

בדרך כלל חברת הניקיון היא זו שמספקת את חומרי הניקוי המותאמים לצרכי המשרד, המפעל, המוסד. חומרי הניקוי ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

חברת הניקיון מנהלת יחסי עובד מעביד עם עובדי הניקיון והיא זו שאחראית באופן בלעדי לזכויותיהם הסוציאליות, הכוללות למשל קרן פנסיה, ביטוח ועוד.

בהחלט צוות הניקיון עובר הכשרה המותאמת לכל הדרישות והמגבלות של ניקיון משרדים, מפעלים ומוסדות על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוחות.

לסיכום, אם גם אתם רוצים שירותי ניקיון למשרדים גדולים וקטנים, בבוקר או בערב, ברמה גבוהה, בגיבוי ניסיון של שנים, עם ניהול ופיקוח צמוד, אינספור ממליצים ותנאי תשלום נוחים – אתם במקום הנכון! דברו איתנו למידע נוסף!

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף צרו קשר

אהבתם? שתפו

תוכן העניינים

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עקבו אחרינו

בין לקוחותינו

פוסטים נוספים

קבלן ניקיון עם רישיון

קבלן ניקיון בחיפה

תוכן העניינים קבלן ניקיון בחיפה עם עוצמה! חברת עוצמה ניקיון מספקת שירותי ניקיון בקבלנות לעסקים, חברות, ארגונים ומשרדים, משנת 2008 – מאות לקוחות ממליצים על

קראו עוד »
ניקיון משרדים קטנים- עוצמה ניקיון ואחזקת בע"מ

חברת ניקיון לעסקים בצפון

תוכן העניינים שירותי ניקיון איכותיים ומקצועיים לעסקים מחפשים חברת ניקיון לעסקים בצפון? עוצמה ניקיון מספקת כבר למעלה מעשור, שירותי ניקיון מקצועיים לעסקים בצפון ברמה הגבוהה

קראו עוד »
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.