ניקיון משרדים

"עוצמה חברת ניקיון" מספקת שירותי ניקיון משרדים בצפון למגוון רחב של לקוחות, שירותי ניקיון למשרדים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים, החברה מספקת חומרי ניקוי איכותיים ושירותי ניקיון משרדים כולל החל משנת 2008.

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו 😉

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

ניקיון משרדים בצפון זה עוצמה ניקיון

עוצמה ניקיון מספקת את כל שירותי הניקיון למשרדים בצפון, תוך מתן שירות מקצועי, אדיב, אמין ואיכותי, ובמחיר משתלם. עוצמה ניקיון מאמינה בשקיפות מלאה ובדאגה ורווחה לעובדים כולל קבלת כל התנאים, לחברה יש ניסיון רב ולקוחות ממליצים רבים בתחום ניקיון משרדים.

ניקיון משרדים זה אחד מהדברים שחשוב לשים לב אליהם. משרד נקי ומצוחצח מותיר רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והמבקרים. בנוסף, הניקיון במקום יוצר אווירה נינוחה ונעימה עבור העובדים שלכם. בבואכם לבחור חברת ניקיון, חשוב שתבחנו מהם השירותים שהחברה מעניקה ומה כולל כל שירות. חברת ניקיון מומלצת היא חברה שמספקת את השירותים הבאים:

משרד נקי בצפון
משרד נקי ולבן בצפון

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים בצפון?

ממש כמו שאתם שומרים שביתכם יהיה נקי ומסודר, כך עליכם גם להקפיד על ניקיון המשרד שלכם. סביבת עבודה נקייה משפיעה מאוד על ניהול עסק מצליח – היא יוצרת רושם חיובי בקרב לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים, ותורמת לכך שהעובדים שלכם יהיו שמחים, בריאים ויעילים. ישנו מגוון חברות ניקיון משרדים ברחבי הארץ, והבחירה בחברת ניקיון למשרד שתדאג למשרד שלכם צריכה להתקבל בכובד ראש. הנה לפניכם כמה מהדברים שכדאי לשים לב אליהם בעת בחירת חברה לניקיון משרדים.

ניקיון משרדים בשעות פעילות גמישות

בדרך כלל ניקיון משרדים מתבצע בשעות שבהן המשרד ריק יחסית מעובדים. זאת בשביל להימנע מהפרעה לעובדים של החברה, ועל מנת לאפשר לעובדי הניקיון לבצע את עבודתם בצורה יעילה. כך למשל, ניקיון משרדים מצריך בין היתר שאיבה של שטיחים, וכאשר המשרד פעיל באופן מלא, חברת הניקיון תתקשה לעשות זאת. לכן, מומלץ לבחור בחברת ניקיון משרדים שמבצעת עבודות ניקיון בשעות גמישות – ניקיון משרדים מוקדם בבוקר, ניקיון משרדים אחר הצהריים או ניקיון משרדים בערב.

ניקוי מקלדות במשרדים
עובד ניקיון של חברה בצפון

פיקוח צמוד לכל אתר

אחת הדרכים להבטיח שעבודת ניקיון המשרד שלכם תתבצע לשביעות רצונכם תוך שמירה על רכושכם (כמו מחשבים למשל), היא באמצעות פיקוח צמוד. כדאי לבחור בחברת ניקיון משרדים המספקת פקחים מטעמה, שתפקידם לפקח על עובדי הניקיון ועל טיב העבודה. על המפקחים להיות בקשר שוטף עמכם ולעדכן אתכם בביצוע עבודת הניקיון. כך תוכלו להיות בראש שקט שניקיון המשרד מתבצע על הצד הטוב ביותר.

עובדים מקצועיים לניקיון משרדים

חשוב מאוד לבדוק שהחברה לניקיון משרדים מעסיקה עובדים מקצועיים, מנוסים שנבחרו בקפידה וללא דופי. בנוסף, יש לוודא שהחברה מחזיקה ברישיון מעסיק מטעם משרד התמ״ת (משרד הכלכלה והתעשייה), ושחברת הניקיון כפופה לנהלי משרד התמ״ת. כלומר, שבעלי חברת הניקיון מעסיקים כוח אדם בהתאם לחוק ודואגים לזכויות הסוציאליות של העובדים כמו שכר מינימום, תשלום ימי הבראה, קרן פנסיה, שעות נוספות וימי מחלה.

עובדים קבועים לכל משרד

עדיף לבחור חברת ניקיון שעובדיה הם עובדים קבועים ושאינם מתחלפים לעיתים קרובות. יש יתרונות רבים בעובדים שידאגו לניקיון המשרד שלכם באופן קבוע: הם מכירים היטב את חללי המשרד שלכם, את הצרכים שלכם ואת מגבלות המקום, ויתאימו את עבודת הניקיון בהתאם לדרישותיכם.

עובדים קבועים בכל אתר ברישיון משרד תמת
משרד לאחר ניקיון יסודי

שמירה על ציוד רגיש

כמעט בכל משרד ישנו ציוד רגיש כמו מחשבים, טלפונים, מסכים ועוד. בנוסף, בחלק מהמשרדים ישנם משטחים רגישים כמו שיש ופרקט. על מנת לשמור ולהגן על הציוד והרכוש שלכם, יש לוודא כי חברת ניקיון המשרדים פועלת בשיטות ניקיון מתקדמות שאינן פוגעות בציוד רגיש, ושעובדי החברה משתמשים בחומרי ניקוי שאינם מהווים סכנה לגרימת נזק לציוד שלכם.

תנאי תשלום נוחים

כבעלי עסק, אתם בוודאי מתמודדים עם הוצאות רבות כגון משכורות, שכר דירה, ארנונה, חשמל, מים ופרסום העסק שלכם. השכרת שירותי ניקיון למשרדים היא הוצאה נוספת שעלולה להכביד על התקציב שלכם. לכן, כדאי לבחור בחברת ניקיון משרדים שתדאג לכם לתנאי תשלום נוחים, כמו פריסה לתשלומים. בנוסף, בדקו עם חברת הניקיון אם היא מספקת חשבונית מוכרת לצורכי מס עליה תוכלו להזדכות בסוף שנת המס.

פירוט עבודות לפי דרישת הלקוח

חברת ניקיון משרדים טובה, היא חברה שמפרטת לכם בדיוק מה כוללת עבודת הניקיון. במסגרת פירוט העבודות, החברה תעדכן אתכם באילו ימים היא תבצע את עבודות הניקוי השונות כמו ריקון פחים, ניקוי שירותים, ניקוי חלונות, שאיבת אבק, ניקוי מטבח, ניקוי מקרר ומיקרוגל, ניקוי מדרגות, ניקוי מעלית, ניקוי מבואות כניסה ועוד. כך תוכלו לוודא שכל עבודות הניקיון שהחברה הבטיחה לבצע אכן התבצעו.
אלמנט מפריד באמצע

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו 😉

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו

אהבתם ? שתפו!

לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.