חברת ניקיון משרדים או העסקה ישירה של עובד ניקיון?

השאירו פה פרטים כל השאר עלינו 😉

השאירו פרטים או חייגו 054-4496367  ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

תוכן העניינים

חברת ניקיון משרדים או העסקה ישירה של עובד ניקיון?

רוצים להרגיש תמיד מדהים בכניסה למשרד? רוצים לדעת שאתם תמיד מקבלים את רמת הניקיון הגבוהה ביותר בעסק שלכם?

עוצמה שירותי ניקיון ואחזקה מספקת שירותי ניקיון למשרדים ולמגזר העסקי משנת 2008, ברמה של חמישה כוכבים!

אז מה ההבדל בין העסקה ישירה של עובדי ניקיון לבין חברת ניקיון משרדים ואיך תדעו מה עדיף בשבילכם?

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר לשירותי ניקיון משרדים או העסקה ישירה של עובדי ניקיון התקשרו עכשיו לטלפון 04-8833992 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

היתרונות של עוצמה חברת ניקיון

שירותי אחזקת משרדים- עוצמה ניקיון ואחזקה

חברת ניקיון או מנקה פרטית - איך כדאי לשמור על משרד נקי?

משרד נקי, או עסק נקי הוא מקום שנעים יותר להיכנס אליו – גם לעובדים וגם ללקוחות.

רמה גבוהה של ניקיון שומרת לא רק על ההיגיינה ועל הבריאות של מי שנכנס למקום ומי שנדרש לבלות בו שעות ארוכות, אלא גם מספקת תחושה נעימה ומזמינה, ריח נעים, אווירה טובה יותר.

מחקרים מראים כי המוטיבציה של עובדים גבוהה יותר כאשר הם עובדים במקום נקי ואין ספק כי גם לקוחות מעדיפים להיכנס למשרד או עסק שהוא נקי, לקבל ממנו שירותים, לקנות בו מוצרים ואף לשהות בו פרק זמן ארוך יותר, או להמליץ עליו הלאה.

יחד עם זאת, עסקים רבים עדיין מתלבטים בשאלה – מה עדיף – העסקה ישירה של עובדי ניקיון או שירות של חברת ניקיון משרדים?

מעבר לכך, לכל משרד קטן יש את הצרכים והסטנדרטים שלו, צרכי ניקיון שונים והעדפות שונות, אבל לכולם יש כמה דגשים משותפים, עליהם אנחנו מקפידים כשאנחנו נותנים שירותי ניקיון למשרד קטן בצפון:

 • ניקיון יסודי של רצפה, שולחנות, מדפים ומשטחים חשופים אחרים
 • פינוי אשפה מהפחים והתקנת שקיות אשפה חדשות
 • ניקוי חדרי שירותים
 • ניקוי המטבחון ושטיפת כלים
 • ניקיון זהיר ומקצועי של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים וכללי עבודה מוקפדים.
 • ניקוי חלונות, דלתות ומשטחי זכוכית 
 • ניקוי ארונות פנימי לפי הצורך
 • ניקוי מוקפד של עמדות עבודה עם חומרי ניקוי מתאימים
 • פיקוח צמוד לכל אתר
 • זמינות 24/7 כדי לתת מענה לכל צורך
שירותי ניקיון למשרד קטן

למה האופציה של העסקה ישירה הולכת ומצטמצמת עם השנים?

לתופעת ההצטמצמות של תחום העסקה ישירה בענף הניקיון במגזר העסקי יש גורם עיקרי אחד, אשר מושפע מאינטרסים מנוגדים של שני הצדדים:

 

משרדים גדולים ועסקים גדולים מעדיפים להעסיק חברת ניקיון בגלל שלל יתרונות ולכן עובדי ניקיון פרטיים נעשו מבוקשים בעיקר אצל עסקים ומשרדים קטנים. 

מצד שני, עובדי ניקיון פרטיים דווקא מעדיפים לעבוד במקומות גדולים ועמוסים, אשר מסוגלים לספק להם מספר גדול של שעות עבודה בכל יום.

כתוצאה, דווקא משרדים קטנים ועסקים קטנים, הזקוקים לשירות ניקיון של שעתיים בשבוע, מתקשים למצוא מנקה פרטית בהעסקה ישירה ואילו עובדי ניקיון עצמאיים מתקשים למצוא משרדים ועסקים גדולים שירצו להעסיק דווקא אותם.

חברת ניקיון למשרדים קטנים

מה גורם לעובדי ניקיון לבחור העסקה דרך חברות קבלן?

בפועל גם עובדי הניקיון מצביעים ברגליים ובוחרים לעבוד עם חברות ניקיון יותר מאשר באופן עצמאי. יש לכך סיבות רבות, כי עבודה דרך חברת קבלן פותרת ברבה מאוד קשיים וחששות עבור עובדי הניקיון:

 

 • עבודה חוקית ומסודרת – עבודה דרך חברת ניקיון משחררת את העובדים מהצורך לבצע תיאום מס ולהתמודד מול רשויות המס והמוסד לביטוח לאומי, שכן הם מקבלים משרה מלאה דרך מעסיק אחד.
 • פשוט וקל יותר – החיים פשוטים וקלים יותר עבור עובדי ניקיון בחברת קבלן, שיכולים לקבל דרך מקום העבודה המסודר תנאים נוחים, תשלומי פנסיה, משרה מלאה, חופשות וימי מחלה בצורה מסודרת, לא צריכים להתמודד ישירות עם צוות המשרד במקרה של חוסר שביעות רצון ועוד.

פחות אחריות – עובדי ניקיון דרך חברות קבלן אחראים במידה פחותה יותר על נושאים רבים, כמו החלפה במקרה של מחלה, אך גם על איכות וזמינות חומרי הניקיון, הבנת הנחיות הניקיון בכל משרד, התאמה לשעות העבודה, תשלום מיסים ועוד.

לקוחות מיקי ניקון

חסרונות העסקה ישירה של עובדי ניקיון

גופים גדולים מעדיפים פעמים רבות לקחת חברת ניקיון במקום להעסיק עובדי ניקיון בהעסקה ישירה מסיבות שונות. העיקרית שבהן היא תשומת הלב והזמן הנדרשים כדי לנהל את תחום הניקיון בארגון.

ראשית מדובר על תחום שנחשב שולי בתוך העשייה המרכזית של הארגון (העשיה המרכזית היא תחום השירותים ללקוח שמציע העסק). משום כך, ניהול תחום הניקיון בארגון מחייב הקצאת משאבים נוספת, הכוללת ניהול, הכשרה, קליטת עובדים חדשים, קניית חומרי ניקיון ועוד.

לאורך העבודה השוטפת, יש לנהל את עבודתם של עובדי הניקיון על ידי פיקוח על איכות העבודה, הכשרה ומתן דגשים שונים, מציאת מחליפים במקרה של חופשות ומחלות, שיחות קשות במקרים של אי שביעות רצון וכן פיטורים במקרה הצורך.

מצב זה גורם לזליגה של משאבים מיותרים מטעם הארגון, הרחק מהמטרה העיקרית של הפעילות העסקית.

בנוסף, ארגונים רבים מעדיפים לוותר על התמודדות עם העסקת עובדי ניקיון, אשר במרבית המקרים משתייכים לאוכלוסיות מוחלשות, כמו עולים חדשים, מהגרים, או פשוט בעלי רקע סוציו אקונומי נמוך מאוד. המצבים הללו מביאים גם לקשיים בתקשורת בסיסית ותחושות תסכול של שני הצדדים.

יתרונות העסקה ישירה של עובדי ניקיון

היתרון הגדול ביותר של העסקה ישירה של עובדי ניקיון הוא תחושת השייכות והמחויבות שניתן לייצר בין עובדי הניקיון ישירות מול המשרד, או העסק שהם מנקים. מצב זה עשוי להביא איתו יתרונות שונים לשני הצדדים, אך כמובן נדרשת השקעה, תשומת לב, תשלום שכר הוגן ופיתוח מערכת יחסים של עובד – מעביד על כל המשתמע ממנה.

 

שנית כאשר הארגון מעסיק באופן ישיר את עובדי הניקיון, הוא בדרך כלל מקבל צוות עובדים קבוע (בהתאם ליחס טוב ושכר הוגן) אשר עשוי לספק לו שקט ושביעות רצון לאורך זמן.

לעיתים קרובות מצב זה עשוי להביא גם לתחושת ביטחון, אמון וחברות, בתנאי שהעובדים עצמם מקבלים את היתרונות העשויים לנבוע ממצב של העסקה ישירה, כמו שכר גבוה יותר, פיקוח והכשרה מקצועית מסודרת, תנאי העסקה הוגנים, חוקיים ומכבדים ועוד.

ניקוי משרדים עם מחשבים בצפון

חסרונות עבודה עם חברת ניקיון למגזר העסקי

עבודה עם חברת ניקיון נחשבת מעט יקרה יותר. התשלום אכן צפוי להיות גבוה יותר מאשר בהעסקה ישירה, שכן הוא כולל את הפיקוח, הקליטה וההכשרה של עובדי ניקיון, חומרי ניקוי, הפקת תלושי משכורת, פנסיה, היתר חוקי להעסקה של עובדי ניקיון בשיטת עובדי קבלן ועוד.

בנוסף, כאשר מעסיקים עובדי ניקיון דרך חברה קבלנית, לעיתים קרובות נוצרת תחושת ניכור בין העובדים לבין המקום שאותו הם מנקים.

תחושה זו עשויה ליצור אווירה לא נעימה ואפילו פחות מחויבות מצד עובדי הניקיון, אבל כאשר עובדים עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית, המקפידה לתת לעובדים יחס הוגן וראוי במסגרת החוק, ניתן לצפות כי גם העובדים בשטח יפעלו בהתאם למערכת ציפיות גבוהה יותר..

לפני שנדבר על יתרונות חברת ניקיון משרדים

לפני שנציין את היתרונות המוכרים יותר והמוכרים פחות של חברת ניקיון משרדים על פני העסקה ישירה, נזכיר כי כל היתרונות הללו תלויים בבחירה של חברת ניקיון ראויה לאמון שלכם.

כמובן שחשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה שמבצעת קליטה והכשרה באופן קפדני, כדי להבטיח את רמת המקצועיות והאמינות של העובדים, פיקוח על העבודה וחומרי ניקיון איכותיים ועוד.

אבל בראש ובראשונה חשוב לזכור כי העסקת עובדי ניקיון ללא רישיון של משרד התמ"ת נחשבת עבירה – לא רק של חברת הקבלן אלא גם של מזמין השירות.

 

מזמיני השירות אחראים גם הם לוודא כי החברה המספקת את שירותי הניקיון פועלת תחת רישיון של משרד התמ"ת וכן כי היא מספקת תנאים נאותים לפי החוק לעובדיה.

חלל משרדי לאחר ניקיון

איך בוחרים חברת ניקיון אמינה שפועלת לפי החוק?

הדבר הראשון שכדאי לעשות זה להשקיע בבחירה של חברת ניקיון טובה ואמינה. כאילו שאתם בוחרים עובד בכיר לארגון שלכם. מנהל שיווק למשל. בנוסף, פעלו לפי הטיפים הבאים כדי לוודא שבחרתם נכון:

 

 • ודאו שיש לחברה רישיון של משרד הכלכלה
 • ודאו כי השכר שאתם משלמים לחברה מאפשר לה לשלם את המחיר ההוגן לעובדים, לצד כל הזכויות המופיעות בחוק (זול מדי עלול להיות גם לא חוקי).
 • שוחחו מדי פעם עם צוות הניקיון שלכם ושאלו אותם אם הם מרוצים מהעבודה, אם משלמים להם כל מה שמגיע להם, אם הם מקבלים את הזכויות החוקיות שלהם באופן קבוע.
 • אל תתביישו לבקש לראות מדי פעם את תלושי השכר של עובדי הניקיון שלכם ולבדוק אם באמת מופיע שם כל מה שהם צריכים לקבל.

אז למה כדאי לעבוד עם חברת ניקיון למשרדים?

חברת ניקיון לוקחת אחריות מקצועית מלאה על שירותי הניקיון שלכם. 

היא מבצעת קליטה של עובדים מקצועיים ואמינים, מבצעת בדיקות רקע כדי לוודא שניתן לסמוך על העובדים גם בסביבת מידע רגישה. 

החברה מספקת הכשרה מלאה לעובדים, לא רק לגבי ניקיון כללי, אלא ספציפית לדרישות של הארגון שלכם.

החברה מוציאה לעובדים תלוש שכר, אחראית לספק חומרי ניקיון וגם מפעילה מפקחים שנותנים מענה 24 שעות ביממה, לכל צורך. 

בנוסף, חברת ניקיון מסודרת לוקחת אחריות ביטוחית מלאה על עובדים במקרה של פציעות ותקלות.

החברה לוקחת על עצמה כל אחריות המשתמעת מיחסי עובד מעביד ובעיקר מספקת לכם שקט נפשי – 

צוות החברה אחראי על הדרכת העובדים, פיקוח על העובדים באופן שוטף, העברת תלונות וטיפול בליקויים, הערות ושיפורים, פיטורים והחלפת העובד במידת הצורך וכן מספקת מחליפים זמניים במקרים של חופשות וימי מחלה. 

חברת ניקיון גם מסוגלת לתת לכל עובד את מספר שעות העבודה שהוא זקוק להן ולכן גם עובדים בחברת ניקיון זוכים לשקט נפשי בזכות האפשרות לעבוד במשרה מלאה ומספקת מבחינה כלכלית. 

 

חברת ניקיון יכולה לפעול ברמה גבוהה ל גמישות ולתת מענה מדויק לצרכים שלכם, כמו שעות עבודה לא שגרתיות, דרישות ניקיון מיוחדות וגם מתן שירות למקרה חירום בהתראה קצרה. 

לכן אפשר להבין למה רוב הארגונים וגם רוב עובדי הניקיון, מעדיפים לעבוד עם חברות ניקיון מאשר במודל העסקה ישירה.

אולי יעניין אותך גם ניקיון חדרים נקיים -ניקיון מוסדות –ניקיון משרדים בערב ניקיון מפעלים

שאלות לחברת ניקיון עסקים בחיפה והקריות

כמובן שאפשר, ניתן להזמין שירותי ניקיון לעסקים בשעות מותאמות אישית, בין אם זה בשעות העבודה ובין אם זה לא בשעות העבודה, בבוקר בערב או בלילה כולל שירותי ניקיון בערב עם מפתח

מחיר ניקיון לעסקים משתנה בהתאם לגודל העסק, שעות הניקיון, מספר העובדים, ותלוי בתדירות, רמת הניקיון, ומקצועיות העובדים וכו'
לקבלת הצעת מחיר משתלמת שמתאימה לעסק שלכם צרו קשר.

אנו בחברת עוצמה יודעים שיש לך עסק לנהל כך שאנחנו מורידים מכם את כל עניין הניקיון כדי שתוכלו לעשות את מה שאתם הכי טובים בו בלי להיות מוטרד מהניקיון, החברה מספקת שירותי ניקיון לעסקים ומשרדים משנת 2008 עם אלפי לקוחות מרוצים ומתאימה את השירות בהתאם לצורכי הלקוח, שירותי ניקיון לעסקים בכל שעות היום והלילה, מענה 24/7, מחירים מיוחדים בתנאי תשלום נוחים ועוד.

לסיכום

חברת עוצמה שירותי ניקיון מספקת שירותי ניקיון במגזר העסקי תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של שירות ושל העסקה. החברה מקפידה לעבוד רק באופן חוקי ומסודר תוך שמירה על זכויות העובדים ועל שביעות הרצון של הלקוחות ויעידו על כך עשרות עובדים קבועים ואלפי לקוחות שמלווים אותנו מתחילת הדרך. רוצים לקבל הצעה משתלמת בהתאמה אישית? דברו איתנו!

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף צרו קשר

אהבתם? שתפו

תוכן העניינים

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עקבו אחרינו

בין לקוחותינו

פוסטים נוספים

קבלן ניקיון עם רישיון

קבלן ניקיון בחיפה

תוכן העניינים קבלן ניקיון בחיפה עם עוצמה! חברת עוצמה ניקיון מספקת שירותי ניקיון בקבלנות לעסקים, חברות, ארגונים ומשרדים, משנת 2008 – מאות לקוחות ממליצים על

קראו עוד »
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.