חברת ניקיון בחיפה

אלמנט מפריד

חברת ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי ניקיון״, החלה את פעילותה בעיר חיפה והסניף המרכזי שלה ממוקם בחיפה. העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, היא מרכז תעשייה חשוב ויש בה חברות ועסקים רבים הנעזרים בשירותי הניקיון של חברתנו. אנו מספקים שירותי ניקיון למשרדים בחיפה כגון משרד עיריית חיפה, משרדים של חברות הייטק ומשרדים של חברות רבות. כעיר תעשייתית וכאחד ממרכזי הסחר הימי של ישראל, בחיפה ישנם מפעלים רבים הזקוקים לשירותי ניקיון. על כן החלטנו להתמחות בשירותי ניקיון מפעלים בחיפה, ולדאוג לנקיונם של המכונות וחללי המפעלים השונים. בנוסף לכך, אנו דואגים לביצוע שירותי ניקיון למוסדות שונים בעיר חיפה כמו הטכניון – המכון הטכנולוגי לישראל.

מדוע חשוב לשכור שירותים של ניקיון בחיפה?

חיפה, העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל ובירת צפון הארץ, היא מרכז תעשייה חשוב ומשפיע במיוחד. בעיר נמצא נמל חיפה, שהוא אחד משני נמלי המסחר הגדולים של ישראל. במפרץ חיפה נמצאים מפעלים רבים בתחום התעשייה הפטרוכימית והכימית, כמו מפעל ״דשנים״ ו״חיפה כימיקלים״, בתי זיקוק ותעשייה כבדה. המפעלים הרבים שנמצאים בעיר נעזרים בשירותי ניקיון של חברת ניקיון בחיפה. 

מדוע מפעלים זקוקים לשירותי ניקיון בחיפה?

שירותי ניקיון למפעלים הינם שירותים הכרחיים להתנהלות תקינה של המפעל. ניקיון מפעלים מסייע לשמירה על בריאותם של העובדים במפעל. חברת ניקיון בחיפה המתמחה בשירותי ניקיון למפעלים, מבצעת עבודות ניקיון שתפקידן לחטא את אזורי העבודה השונים במפעל וכך למנוע הצטברות של חיידקים העלולים לגרום למחלות.

בנוסף לכך, מפעלים רבים הממוקמים בחיפה בוחרים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בחיפה לצורך תחזוקת מכונות המפעל. עם הזמן, המכונות נוטות לצבור אבק ולכלוך שעלולים לגרום לתקלות שונות במכונות ולשבש את העבודה במפעל. בשל כך מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בחיפה המנוסה בניקיון מכונות. חברה כזו תדע כיצד לנקות את המכונות תוך שמירה על הוראות הבטיחות והקפדה על משנה זהירות. חברת ניקיון בחיפה תעשה שימוש בחומרי ניקוי המתאימים למכונות השונות, וכך תימנע גרימת נזק לציוד הרגיש של המפעל.

מהו ניקוי חדרים נקיים?

מפעלים רבים נעזרים בשירותיה של חברת ניקיון בחיפה לצורך ניקוי חדרים נקיים. אלו חדרים הדורשים תנאי סביבה מבוקרים ונשמרת בהם רמת הניקיון הגבוהה ביותר בכל המפעל. העובדים בחדרים הנקיים לובשים חליפות מיוחדות במטרה למנוע זיהום של החדר. הסיבה לכך, היא שאפילו גרגר האבק הקטן ביותר עלול לשבש את הייצור שבחדרים הנקיים.

חברת "עוצמה" המתמחה בניקוי חדרים נקיים, עובדת עם חומרי ניקוי מיוחדים המותאמים לחדרים הנקיים. היא מבצעת את עבודת הניקיון בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר, על מנת להבטיח סביבת עבודה נקייה שתסייע להצלחת ייצור המוצרים במפעל.

מדוע מוסדות ומשרדים זקוקים לשירותי ניקיון ?

לצד המפעלים הרבים, בחיפה ישנם גם מוסדות מובילים כמו הטכניון, אוניברסיטת חיפה, וחברות הייטק נחשבות כמו אינטל, גוגל, מיקרוסופט, רפאל ואלביט, שמשרדיהן הממוקמים בפארק ההייטק מתם. חברות חיפאיות רבות נעזרות בחברות שמספקות שירותי ניקיון משרדים וניקיון מוסדות של חברת ניקיון בחיפה.

כאשר בוחרים חברת ניקיון המתמחה בניקוי משרדים וניקוי מוסדות, חשוב לוודא שהחברה שומרת על ציוד רגיש כמו מחשבים ומדפסות, שהיא מבצעת את עבודת הניקיון בשעות גמישות כך שהשגרה במשרדים  או במוסדות לא תופר, ושהיא מספקת פקחים מטעמה שתפקידם לדאוג לביצוע תקין של עבודות הניקיון.

אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות הניקיון השונות, לבדוק המלצות וחוות דעת, כמובן לוודא שחברת הניקיון מעסיקה עובדים מנוסים ומקצועיים.

ניקיון למוסדות
שרותי ניקיון

ניקיון למוסדות

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת ניקיון למוסדות? מוסדות הם ארגונים בעלי מוניטין גבוה, ששמם

קרא עוד
חיטוי וטיהור מנגיפים
שרותי ניקיון

חיטוי וטיהור מנגיפים

כל מה שרציתם לדעת על חיטוי וטיהור מנגיפים  כבעלי עסק, בוודאי חשוב לכם לשמור על בריאותם של העובדים שלכם ולהגן על בריאות

קרא עוד
ניקיון משרדים בפארק התעשייה קיסריה
שרותי ניקיון

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים שוטף – באופן קבוע כאשר מפעלים שבהם יש מאות עובדים ומתקיימים תהליכי ייצור

קרא עוד

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
בין לקוחותינו
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.