חברת ניקיון ביקנעם עלית

אלמנט מפריד

בין הכרמל לעמק יזרעאל, ממוקמת לה יקנעם עלית. בשנת 1950 היא הוכרזה כמועצה מקומית ובשנת 2006, עם הגידול הרב באוכלוסייה, היא קיבלה מעמד של עיר. יקנעם עלית היא ביתם של מאות חברות השוכנות בפארק התעשייה בעיר, ביניהן חברות מתחומי התקשורת, הביוטכנולוגיה, המזון, הרפואה, האלקטרוניקה, ההייטק והפלסטיקה. חברות אלו נעזרות בשירותי הניקיון של חברת ניקיון ביקנעם עלית בשם ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי ניקיון״. שירותי ניקיון למשרדים שאנו מספקים כוללים פיקוח צמוד על עובדי הניקיון, שעות עבודה גמישות, הגשת פירוט עבודות הניקיון שאנו מבצעים, ושימוש בטכנולוגיית ניקוי חדישה שאינה מזיקה לציוד הרגיש שנמצא במשרדי החברות השונות.

חשיבות הקפדה על ניקיון משרדים

המשרד הוא הפנים של העסק שלכם, ולעיתים קרובות מגיעים אליו מבקרים כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים. בשל כך, חשוב מאוד ליצור רושם ראשוני חיובי. הדרך לעשות זאת היא באמצעות הקפדה על ניקיון המשרד באופן קבוע. משרד נקי ומצוחצח משרה אווירה של סדר, ארגון ותועלת. הניקיון יוצר תדמית על העסק שלכם ומעודד את הלקוחות והשותפים העסקיים להגיע ולבקר בו.

טיפים לניקיון משרדים

חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון לא תפריע לשגרת העבודה של העובדים בחברה. כדי להימנע מהפרעות ולאפשר לעובדים לעבוד בשלווה, מומלץ לשכור שירותים של חברת ניקיון משרדים המבצעת את עבודת הניקיון מחוץ לשעות הפעילות של המשרד – בשעות הבוקר המוקדמות לפני שהמשרד נפתח, או בשעות הערב לאחר שהעובדים יוצאים לביתם. כך תוכלו גם להבטיח שהניקיון מתבצע באופן יסודי ויעיל.

שאלות ותשובות 

האם חברת הניקיון מספקת גם שירותי אחזקה?

ישנן חברות ניקיון כמו חברת ״עוצמה״ המספקות שירותי אחזקה למשרדים. שירותים אלו כוללים בין היתר סיוד, שיפוצים, החלפת נורות, אינסטלציה, ניקיון חניון, לובי וחדר כושר. 

האם כל עובד ניקיון יכול לנקות חלונות בגובה רב?

על עובד הניקיון להיות בעל רישיון מטעם משרד העבודה לביצוע ניקיון בגובה רב. בנוסף, חשוב לוודא כי עובדי הניקיון הינם בעלי הכשרה מתאימה ומיומנים בביצוע עבודה זו. 

האם ניתן להסתפק בניקיון המשרד פעם בחודש?

על מנת לשמור לאורך זמן על משרד נקי ומצוחצח, מומלץ להקפיד על ניקיון שבועי או יומיומי. כך למשל, יש לנקות את חדר השירותים לעיתים תכופות בעיקר אם ישנם עובדים רבים במשרד. 

ניקיון למוסדות
שרותי ניקיון

ניקיון למוסדות

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת ניקיון למוסדות? מוסדות הם ארגונים בעלי מוניטין גבוה, ששמם

קרא עוד
חיטוי וטיהור מנגיפים
שרותי ניקיון

חיטוי וטיהור מנגיפים

כל מה שרציתם לדעת על חיטוי וטיהור מנגיפים  כבעלי עסק, בוודאי חשוב לכם לשמור על בריאותם של העובדים שלכם ולהגן על בריאות

קרא עוד
ניקיון משרדים בפארק התעשייה קיסריה
שרותי ניקיון

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים שוטף – באופן קבוע כאשר מפעלים שבהם יש מאות עובדים ומתקיימים תהליכי ייצור

קרא עוד

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
בין לקוחותינו
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.