חברת ניקיון בקיסריה

שירותי ניקיון בקיסריה

מחפשים שירותי ניקיון בקיסריה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

העיר קיסריה הממוקמת במחוז חיפה ושוכנת ליד קיסריה העתיקה, נחשבת לאחד היישובים היוקרתיים בארץ. בעיר תוכלו למצוא את פארק התעשייה קיסריה המרוחק מאזור המגורים שבעיר ונמצא אזרחית לכביש 4. הפארק העצום, שגודלו כ-3,500 דונם, הוא מקום משכנן של כ-170 חברות ידידותיות לסביבה ומתקדמות העוסקות בביוטכנולוגיה, טכנולוגיות מים, מכשור רפואי והייטק. אנו חברת ניקיון בקיסריה חברת ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי ניקיון״ מספקים עבור אותן חברות בקיסריה, שירותי ניקיון למשרדים, שירותי ניקיון למפעלים ושירותי ניקיון למוסדות. החברה שלנו עומדת בכל התקנים הנדרשים כחוק, ואנו מעסיקים עובדי ניקיון מיומנים ומקצוענים הפועלים תחת תנאי משרד התמ״ת.

יתרון בשירות חברת ניקיון בקיסריה

ניקיון משרדים הוא חשוב מאין כמוהו. הוא מייצר אווירה נעימה במשרד, מגביר את התפוקה של העובדים והופך את עבודתם ליעילה יותר. הניקיון והחיטוי מצמצמים את כמות החיידקים במשרד וכך ניתן למנוע מחלות רבות בקרב העובדים ולשמור על בריאותם. בנוסף לכך, משרד נקי ומצוחצח יוצר רושם ראשוני חיובי על אנשים המבקרים במשרד, כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים.

כלי ניקוי
עובדים של שירותי ניקיון בהרצליה

טיפים לניקיון משרדים בקיסריה

בעת הפגישה עם חברת הניקיון מומלץ לבחון היטב את האינטראקציה שלכם עם נציגי החברה. האם הם שירותיים, אדיביים ועונים בסובלנות לשאלות שלכם? התקשורת מול חברת הניקיון אמורה להתקיים לאורך זמן, ולכן חשוב לבחור בחברת ניקיון המעניקה יחס אישי ואדיב. בנוסף לכך, בדקו מהן שעות הפעילות של עובדי הניקיון ועד כמה הלו״ז שלהם גמיש ומותאם לצרכים של המשרד שלכם.

שאלות ותשובות על חברת ניקיון בקיסריה

צוות עובדי הניקיון יכול לעבוד בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד, בשעות הפעילות של המשרד או בשעות הערב לאחר סיום שעות הפעילות. הבחירה תלויה ברצון הלקוח.

 

בדרך כלל חברת הניקיון היא זו שמספקת את חומרי הניקוי המותאמים לצרכי המשרד/המפעל/המוסד. חומרי הניקוי ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

חברת הניקיון מנהלת יחסי עובד מעביד עם עובדי הניקיון והיא זו שאחראית באופן בלעדי לזכויותיהם הסוציאליות, הכוללות למשל קרן פנסיה וביטוח.

 

מפקח מטעם חברת הניקיון אחראי לבדוק שעובדי הניקיון מבצעים את עבודתם כראוי. המפקח נמצא בקשר שוטף עם מנהל המשרד, כך שתוכלו להיות בראש שקט שמטלות הניקיון מתבצעות בהתאם לדרישות.

פירוט עבודות הוא מעין רשימה של כל מטלות הניקיון שאותן החברה מבטיחה לבצע. על המטלות להיות מסודרות לפי שעות וימים. כך ניתן לוודא שכל מטלות הניקיון בוצעו.

במשרד ישנו ציוד רגיש רב כמו מחשבים, טלפונים מסכים. יש לוודא שחברת הניקיון משתמשת בחומרי ניקוי שאינם מזיקים לציוד הרגיש ופועלת בשיטות ניקוי מתקדמות השומרות על שלמות הציוד.

קיסריה
מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מחפשים שירותי ניקיון בקיסריה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו
אולי יעניין אותך גם

שירותי ניקיון לעסקים

תוכן העניינים חברת ניקיון לעסקים גדולים וקטנים שירותי ניקיון לעסקים גדולים וקטנים ניתנים בהתאמה אישית לפי צרכי העסק, על ידי צוות מקצועי ומנוסה, מבית עוצמה

קראו עוד »
משרדי הייטק בחיפה

שירותי ניקיון למשרדי הייטק

תוכן העניינים שירותי ניקיון למשרדי הייטק ברמה גבוהה, עם חברת ניקיון ותיקה ומוערכת, צוות עובדים איכותי ואמין ופיקוח צמוד. שירותי ניקיון לחברות הייטק מאופיינים בדגשים

קראו עוד »
קבלן ניקיון עם רישיון

קבלן ניקיון בחיפה

תוכן העניינים קבלן ניקיון בחיפה עם עוצמה! חברת עוצמה ניקיון מספקת שירותי ניקיון בקבלנות לעסקים, חברות, ארגונים ומשרדים, משנת 2008 – אלפי לקוחות ממליצים על

קראו עוד »