חברת ניקיון בקריות

שירותי ניקיון בקריות

מחפשים שירותי ניקיון בקריות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אזור הקריות שוכן לחופי מפרץ חיפה, והוא כולל את הערים קריית ביאליק, קריית ים, קריית אתא, קריית מוצקין ואת השכונות בעיר חיפה קריית שמואל וקריית חיים. באזור הקריות ישנם מפעלים רבים כגון מפעלי אלומיניום, מפעלי מוצרי בנייה, מפעלי מתכת תשתית וחשמל, מפעלי פלדה ומתכת, תעשיות דפוס, מפעלי אנרגיה ועוד. מפעלים אלו ואחרים זקוקים לקבלת שירות של חברת ניקיון בקריות ואנו בחברת ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי ניקיון״ נותנים עבורם מענה. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניקיון למשרדים ושירותי ניקיון למוסדות הממוקמים באזור הקריות. אם אתם זקוקים ומחפשים חברת ניקיון בקריות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נעמיד לרשותכם את צוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו.

יתרונות בהזמנת חברת ניקיון בקריות

מחקרים רבים מצאו כי סביבת עבודה נקייה והגיינית, תורמת לשביעות הרצון של העובדים, יוצרת אווירה נעימה ומגבירה את הפרודוקטיביות שלהם. משרדים, מוסדות או מפעלים נקיים מאפשרים לעובדים לעבוד באופן יעיל יותר. בנוסף לכך, סביבה עבודה נקייה מצמצמת חיידקים ומחלות וכך מונעת תחלואה בקרב העובדים. משרדים ומוסדות הם מקומות שזוכים לביקורים רבים מצד לקוחות או שותפים עסקיים, ולכן חשוב לשמור על ניקיונם למען יצירת רושם חיובי על המבקרים.

חומרי ניקוי למפעלים

טיפים לניקיון משרדים בקריות

כאשר אתם בוחרים בחברת ניקיון המתמחה בניקיון משרדים, מפעלים ומוסדות, חשוב מאוד שתקבעו מראש מה אתם מצפים לקבל במסגרת השירות, על מנת שלא יהיו הפתעות. כדאי לקבוע לו״ז של מטלות הניקיון המחולק לפי שעות וימים. כך תוכלו לוודא שכל מטלה ומטלה מתבצעת בהתאם לדרישותיכם. ממש כמו שאתם משקיעים בניהול החברה שלכם, כך עליכם להשקיע ביצירת סביבת עבודה נקייה לרווחת העובדים.

שאלות ותשובות על חברת ניקיון בקריות

צוות עובדי הניקיון יכול לעבוד בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד, בשעות הפעילות של המשרד או בשעות הערב לאחר סיום שעות הפעילות. הבחירה תלויה ברצון הלקוח.

 

בדרך כלל חברת הניקיון היא זו שמספקת את חומרי הניקוי המותאמים לצרכי המשרד/המפעל/המוסד. חומרי הניקוי ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

חברת הניקיון מנהלת יחסי עובד מעביד עם עובדי הניקיון והיא זו שאחראית באופן בלעדי לזכויותיהם הסוציאליות, הכוללות למשל קרן פנסיה וביטוח.

 

משרדים מפוארים נקיים
מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מחפשים שירותי ניקיון בקריות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו
אולי יעניין אותך גם

שירותי ניקיון לעסקים

תוכן העניינים חברת ניקיון לעסקים גדולים וקטנים שירותי ניקיון לעסקים גדולים וקטנים ניתנים בהתאמה אישית לפי צרכי העסק, על ידי צוות מקצועי ומנוסה, מבית עוצמה

קראו עוד »
משרדי הייטק בחיפה

שירותי ניקיון למשרדי הייטק

תוכן העניינים שירותי ניקיון למשרדי הייטק ברמה גבוהה, עם חברת ניקיון ותיקה ומוערכת, צוות עובדים איכותי ואמין ופיקוח צמוד. שירותי ניקיון לחברות הייטק מאופיינים בדגשים

קראו עוד »
קבלן ניקיון עם רישיון

קבלן ניקיון בחיפה

תוכן העניינים קבלן ניקיון בחיפה עם עוצמה! חברת עוצמה ניקיון מספקת שירותי ניקיון בקבלנות לעסקים, חברות, ארגונים ומשרדים, משנת 2008 – אלפי לקוחות ממליצים על

קראו עוד »