חברת ניקיון בקריות

אלמנט מפריד

אזור הקריות שוכן לחופי מפרץ חיפה, והוא כולל את הערים קריית ביאליק, קריית ים, קריית אתא, קריית מוצקין ואת השכונות בעיר חיפה קריית שמואל וקריית חיים. באזור הקריות ישנם מפעלים רבים כגון מפעלי אלומיניום, מפעלי מוצרי בנייה, מפעלי מתכת תשתית וחשמל, מפעלי פלדה ומתכת, תעשיות דפוס, מפעלי אנרגיה ועוד. מפעלים אלו ואחרים זקוקים לקבלת שירות של חברת ניקיון בקריות ואנו בחברת ״עוצמה״ מבית ״מיקי שירותי ניקיון״ נותנים עבורם מענה. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניקיון למשרדים ושירותי ניקיון למוסדות הממוקמים באזור הקריות. אם אתם זקוקים ומחפשים חברת ניקיון בקריות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נעמיד לרשותכם את צוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו.

חשיבות שמירת ניקיון במשרדים, במפעלים ובמוסדות 

מחקרים רבים מצאו כי סביבת עבודה נקייה והגיינית, תורמת לשביעות הרצון של העובדים, יוצרת אווירה נעימה ומגבירה את הפרודוקטיביות שלהם. משרדים, מוסדות או מפעלים נקיים מאפשרים לעובדים לעבוד באופן יעיל יותר. בנוסף לכך, סביבה עבודה נקייה מצמצמת חיידקים ומחלות וכך מונעת תחלואה בקרב העובדים. משרדים ומוסדות הם מקומות שזוכים לביקורים רבים מצד לקוחות או שותפים עסקיים, ולכן חשוב לשמור על ניקיונם למען יצירת רושם חיובי על המבקרים.

טיפים לניקיון משרדים, מפעלים ומוסדות 

כאשר אתם בוחרים בחברת ניקיון המתמחה בניקיון משרדים, מפעלים ומוסדות, חשוב מאוד שתקבעו מראש מה אתם מצפים לקבל במסגרת השירות, על מנת שלא יהיו הפתעות. כדאי לקבוע לו״ז של מטלות הניקיון המחולק לפי שעות וימים. כך תוכלו לוודא שכל מטלה ומטלה מתבצעת בהתאם לדרישותיכם. ממש כמו שאתם משקיעים בניהול החברה שלכם, כך עליכם להשקיע ביצירת סביבת עבודה נקייה לרווחת העובדים.

שאלות ותשובות 

באילו שעות עובד צוות חברת הניקיון?  

צוות עובדי הניקיון יכול לעבוד בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד, בשעות הפעילות של המשרד או בשעות הערב לאחר סיום שעות הפעילות. הבחירה תלויה ברצון הלקוח.

האם חברת הניקיון מספקת את חומרי הניקוי? 

בדרך כלל חברת הניקיון היא זו שמספקת את חומרי הניקוי המותאמים לצרכי המשרד/המפעל/המוסד. חומרי הניקוי ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

האם חברת הניקיון אחראית על הזכויות הסוציאליות של צוות הניקיון? 

חברת הניקיון מנהלת יחסי עובד מעביד עם עובדי הניקיון והיא זו שאחראית באופן בלעדי לזכויותיהם הסוציאליות, הכוללות למשל קרן פנסיה וביטוח.

ניקיון למוסדות
שרותי ניקיון

ניקיון למוסדות

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת ניקיון למוסדות? מוסדות הם ארגונים בעלי מוניטין גבוה, ששמם

קרא עוד
חיטוי וטיהור מנגיפים
שרותי ניקיון

חיטוי וטיהור מנגיפים

כל מה שרציתם לדעת על חיטוי וטיהור מנגיפים  כבעלי עסק, בוודאי חשוב לכם לשמור על בריאותם של העובדים שלכם ולהגן על בריאות

קרא עוד
ניקיון משרדים בפארק התעשייה קיסריה
שרותי ניקיון

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים שוטף – באופן קבוע כאשר מפעלים שבהם יש מאות עובדים ומתקיימים תהליכי ייצור

קרא עוד

אז אם אתם מתלבטים באיזו חברת ניקיון לבחור, אנו בחברת ״עוצמה – ניקיון ואחזקות בע״מ״, נשמח להעניק לכם שירותי ניקיון ואחזקה
עבור המשרד שלכם. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומעניקה פתרונות ניקוי מתקדמים למגוון חברות וארגונים, תוך שימוש
בטכנולוגיה חדישה ועמידה בתקנים הנדרשים. בנוסף לכך, אנו מספקים שירותי ניהול ואחזקים משרדים ושירותי כוח אדם – הכל תחת
מטרייה אחת.

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
בין לקוחותינו
לוגו ראשי של חברת עוצמה ניקיון ואחזקות בע"מ
בואו נעשה סדר בבלאגן! רוצים משרדים נקיים, מסודרים, עם צוות נחמד ואמין? הזינו פרטים ונציג החברה יצור איתכם קשר.