ניקיון משרדים בערב

שירותי ניקיון משרדים בערב בחיפה

מחפשים חברה לשירותי ניקיון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חשוב לשמור על משרד נקי והיגייני, לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי ניקיון משרדים בערב , לאחר שהעובדים סיימו את מלאכתם ושבו לביתם. את המשרד יש לנקות מדי יום או לפחות פעם בשבוע, בהתאם לצרכי ומאפייני הלקוח, ובהתאמה מלאה לתוכנית העבודה הנקבעת מראש.

חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה ומתמחה בין היתר גם בניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר, בשעות הערב או בכל שעה אחרת המתאימה ללקוח.

יתרונות ניקיון משרד בערב

שירות ניקיון משרדים בערב מאפשר לעובדים ולמנהלי החברה להגיע בבוקר למחרת למשרד נקי ומצוחצח, ולהתחיל את עבודתם בנעימים.

שירותי ניקיון כוללים לרוב ריקון פחי אשפה, שטיפת רצפות והברקת משטחים, ניקוי חדרי נוחיות ומטבחון, שאיבת אבק, ניקוי חלונות, ניקוי והברקת שולחנות וסביבות עבודה, ועוד. יש לציין כי חברת מיקי שירותי אחזקה וניקיון מציעה גם ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח, כלומר, אין צורך להמתין עד להגעת צוות הניקיון של החברה. בסיום הניקיון הצוות נועל את המשרד ומכבה את כל האורות.

תמונה של משרדים בשעות הערב
משרדים שנוקו בשעות הערב

ניקיון משרדים בערב ובכל שעות היום

ניקיון משרדים בערב נחשב ליעיל יותר מניקיון משרדים המתבצע במהלך שעות העבודה של המשרד. הסיבה לכך היא שבשעות היום יש לחץ לסיים את הניקיון במהירות כדי לא להפריע לשגרת העבודה. לעומת זאת, בשעות הערב לצוות עובדי הניקיון יש זמן רב יותר לנקות באופן יסודי את המשרד ולדאוג לכך שיהיה מצוחצח ללא רבב. בשעות העבודה, המנקים נדרשים לעבור שוב ושוב אחר עקבות עובדי החברה, בעוד שבשעות הערב ניתן לנקות בקלות רבה יותר את המשרד.

טיפים לניקיון משרדים בערב

אם החלטתם לשרוד את שירותיה של חברת ניקיון משרדים בערב, חשוב לוודא כי מדובר בחברה אמינה, בעלת מוניטין גבוה, שיש מאחוריה המלצות רבות מלקוחות מרוצים ושעובדי הניקיון הם ללא עבר פלילי. בנוסף לכך, כדי להיות רגועים לחלוטין לגבי חברת הניקיון, כדאי להתקין מצלמות אבטחה במשרד שיתעדו את עבודת הניקיון בזמן שאתם נמצאים בביתכם. חשוב לדעת כי חברות ניקיון רבות מעסיקות מפקח מטעמן, שתפקידו לדאוג לכך שעובדי הניקיון מבצעים את עבודתם כראוי.

תמונה של חומרי ניקוי
משרד נקי

שאלות ותשובות לחברת ניקיון

לא, אין צורך. צוות חברת הניקיון נכנס באמצעות מפתח ולאחר ביצוע העבודה דואג לכיבוי האורות ונעילת המשרד.

ניקיון משרדים בשעות הערב נחשב ליעיל יותר מניקיון משרדים בשעות הפעילות של המשרד, והוא מונע הפרעה לשגרת העבודה של עובדי החברה.

החברה מגיעה עם מפקח מטעמה שאחראי לוודא שכל מטלות הניקיון מתבצעות כמו שצריך ובהתאם לדרישות של העסק.

 

צוות עובדי הניקיון יכול לעבוד בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד, בשעות הפעילות של המשרד או בשעות הערב לאחר סיום שעות הפעילות. הבחירה תלויה ברצון הלקוח.

 

בדרך כלל חברת הניקיון היא זו שמספקת את חומרי הניקוי המותאמים לצרכי המשרד/המפעל/המוסד. חומרי הניקוי ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

חברת הניקיון מנהלת יחסי עובד מעביד עם עובדי הניקיון והיא זו שאחראית באופן בלעדי לזכויותיהם הסוציאליות, הכוללות למשל קרן פנסיה וביטוח.

 

מפקח מטעם חברת הניקיון אחראי לבדוק שעובדי הניקיון מבצעים את עבודתם כראוי. המפקח נמצא בקשר שוטף עם מנהל המשרד, כך שתוכלו להיות בראש שקט שמטלות הניקיון מתבצעות בהתאם לדרישות.

פירוט עבודות הוא מעין רשימה של כל מטלות הניקיון שאותן החברה מבטיחה לבצע. על המטלות להיות מסודרות לפי שעות וימים. כך ניתן לוודא שכל מטלות הניקיון בוצעו.

במשרד ישנו ציוד רגיש רב כמו מחשבים, טלפונים מסכים. יש לוודא שחברת הניקיון משתמשת בחומרי ניקוי שאינם מזיקים לציוד הרגיש ופועלת בשיטות ניקוי מתקדמות השומרות על שלמות הציוד.

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מחפשים שירותי ניקיון בערב? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו

פוסטים נוספים

שירותי ניקיון לעסקים

תוכן העניינים חברת ניקיון לעסקים גדולים וקטנים שירותי ניקיון לעסקים גדולים וקטנים ניתנים בהתאמה אישית לפי צרכי העסק, על ידי צוות מקצועי ומנוסה, מבית עוצמה

קראו עוד »
משרדי הייטק בחיפה

שירותי ניקיון למשרדי הייטק

תוכן העניינים שירותי ניקיון למשרדי הייטק ברמה גבוהה, עם חברת ניקיון ותיקה ומוערכת, צוות עובדים איכותי ואמין ופיקוח צמוד. שירותי ניקיון לחברות הייטק מאופיינים בדגשים

קראו עוד »